ACE ilk mağazasını Katar'da açtı

ACE ilk mağazasını Katar'da açtı

Katar'ın en büyük eğlence, perakende satış alanı olan Doha Festival City'de açıldı.

Katar'ın en büyük eğlence, perakende satış alanı olan Doha Festival City'de bulunan mağaza, 39.719 metrekarelik bir brüt kiralanabilir alana ve 25.300 m²'lik bir perakende alana sahip olup, dört anahtarda müşterilere geniş bir ürün yelpazesi sunacak.

Mağaza, aralarında Weber, Leisuregrow, Karcher, Gardena, Karcher, Black & Decker, Makita, Clark, Kensington, SUKI, Esnaf Valspar, Bosch, Sentry, Dewalt gibi dünyaca ünlü markalardan geniş bir ürün yelpazesine sahip.

 Mağazada ayrıca bitkilerle dolu bir bahçe merkezi ve mükemmel bir bahçe için aksesuarlar bulunmakta. Mağaza ayrıca, boya karıştırma, anahtar kesme, ahşap satın alınan mağazada ücretsiz kereste kesimi, repotting, ev teslimi ve montajı ve tıklama ve toplama gibi bir dizi hizmet sunmaktadır.

Yeni mağazada 14.000'den fazla ev geliştirme ve yaşam tarzı ürünleri, müşterilere yaşam alanlarını iyileştirmek için daha fazla seçenek sunuyor. 

ACE Genel Müdürü Wayne Cohen "ACE'de, müşterilerimizin hayatlarını daha rahat hale getirirriz ona bakıyoruz. Yeni mağaza, Katar'ın ev geliştirme sektörünün ön safında yer alacak ev geliştirme uzmanlığımızla birlikte kişisel, bilgili ve yardımsever hizmetin eşsiz karışımını getirecektir.  Mağazamıza tüm müşterileri memnuniyetle karşılıyoruz ve Katar'daki aileler için markayı yeni bir hedef olarak görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz .” dedi.

Açılışın bir parçası olarak, ACE, tüm kategorilerde müşterilere seçilmiş ürünlere özel fiyatlar sunacak. 

4.07.2018 (Haber Merkezi)