IBG 'Yılın Özel Bankası Katar 2018' ödülünü kazandı

IBG 'Yılın Özel Bankası Katar 2018' ödülünü kazandı

Uluslararası Katar Bankası (İBG), Uluslararası Banka Birliği'nden “Yılın Özel Bankası Katar 2018” ödülünü kazandı.

 

Birleşik Krallık'taki Londra Borsası Stüdyoları'nda düzenlenen ödül törenine Ibq'daki Özel Bankacılık GM-Başkanı Chaouki Daher katıldı. 

Bu ödül, ibq'ın özel bankacılık, servet yönetimi ve altı yıldan uzun süredir müşterileriyle güçlü ve uzun süreli ilişkiler geliştirme konusundaki kararlılığından dolayı verildi.

Daher şunları söyledi: “Bu prestij ödülü, ibq'ın Katar'daki özel banka olduğunu kabul etmeye hizmet ettiğinden dolayı onur duyuyoruz. 60 yılı aşkın bir süredir müşterilerimizle kalıcı ve uzun süreli ilişkiler geliştirdik ve güvenilir ve güvenilir bir ortaktan yüksek kaliteli hizmetlere erişmelerini sağladık. Onların finansal ve varlık yönetimi hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için mükemmel bir konuma sahip olduğumuzu ifade ettik.” dedi.

“Bu, Özel Bankacılık için bir başka önemli dönüm noktası. Ibq'ın Özel Bankacılık bölümünde, kendimize mahremiyet, gizlilik ve dürüstlük temel değerlerimizle gurur duyuyoruz. Katar'daki en eski bankalardan biri olarak, nesiller boyu hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimize benzersiz bilgi birikimi ve deneyim sunabiliyoruz." diye konuştu.

Daher, “ibq'ın özel bankacılık uzmanları, Katar'da yüksek net değer ve ultra yüksek net değer bireyleri için gizli ve kişiselleştirilmiş bankacılık hizmetleri hakkında en derin bilgi birikimini sağlayan sektörün ön saflarındadır” diye ekledi.

 

 
29.06.2018 (Haber Merkezi)