Türk şirketi Doha'da satış ofisi açtı

Türk şirketi Doha'da satış ofisi açtı

Türkiye'nin lider emlak geliştirme şirketi Atis Yapi, Katar ile Türkiye arasında büyüyen ekonomik işbirliğinin sonucu olarak Doha bürosunu açtı.

Yüksek potansiyeli olan Katar yatırımcılarına dokunmayı amaçlayan hamlenin, iki ülke arasında daha fazla işbirliği alanı yaratması ve şirketin Katar pazarındaki varlığını inşa etmesi ve genişletmesi bekleniyor.

Atış Yapı'nın CEO'su Ahmet Atis, “Katar büyüyen bir ülke. En yeni ofisimizin yeri olarak Doha'yı seçmek, Katar topluluğuna olan bağlılığımızı ve yerel iş ortamındaki güvenimizi temsil ediyor.” dedi.

Ofisin resmi açılışı, Sharq Village and Spa'daki bir sahur etkinliğinde, Türkiye Katar Büyükelçisi Fikret Özer'in, Türkiye Büyükelçiliği Ticaret Danışmanı Burak Güresci'nin katıldığı ve Atış Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Atölyer'in ev sahipliğinde yapıld. 

Atis Yapı, çağdaş tasarım, kalite ve inovasyon ile karakterize, Bursa merkezli Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketidir. 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Atış Yapı, alışveriş merkezleri, oteller ve mağazaların yanı sıra 900'den fazla lüks konut ve ticaret ünitesini geliştirmiştir.

Türkiye'nin kuzeybatı bölgesinde yer alan Bursa'nın zengin tarihi ve muhteşem havası, dünyanın dört bir yanından gelen turistleri çekerek Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biri olarak görülmesini sağlıyor.

 

 
5.06.2018 (Haber Merkezi)